Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball
Przed nami FINAŁ 2019 !
Kwiecień
3
2019

Przed nami FINAŁ 2019 !

Sezon LNBA 2018-2019 powoli zmierza ku końcowi i mamy pierwsze rozstrzygnięcia.

Znamy już finalistów poszczególnych Konferencji LNBA a więc uczestników wielkich FINAŁÓW LNBA 2019, w których powalczą o tytuł MISTRZA !

W konferencji A podobnie jak rok temu spotkają sę drużyny MATEMATYKI oraz ALCO.  Ta pierwsza postara się zrewanżować za nieudany finał z ostatniego sezonu i powrócić na tron MISTRZA LNBA.
Najbliższe spotkanie finałowe już w niedzielę o godzinie 18:00 w hali CKF.

Konferencja B to finał pomiędzy drużyną ESPO PSZCZÓŁKA II oraz SYMBITEM. O ile ta druga od początku stawiana była w roli faworyta, o tyle PSZCZÓŁKI jako beniaminek w Konferencji B była wielką niewiadomą.
Pierwszy mecz finału Konferencji B w niedzielę o godzinie 16:30 w hali CKF.


W konferencji C z uwagi na większa liczbę drużyn (13) wciąż gramy mecze decydujące o miejscach końcowych. Znamy natomiast liderów Konferencji, którzy w przyszłym sezonie zagrają na wyższym poziomie rozgrywkowym.
Awans wywalczyły zespoły KOUBA oraz BAD BOYS, którzy zmierzą się w niedziele o godz. 15:00 w pierwszym meczu finału.
Trzecia drużyna Konferencji C, którą poznamy 13.04 w meczu pomiędzy BOBO TEAM oraz MARTEX wywalczy awans do Konferencji B bez konieczności rozgrywania meczu barażowego.


Finał rozgrywany jest do 2 zwycięstw.

Zapraszamy na mecze LNBA.


 

 

Partnerzy

Lublin Miasto InspiracjiUMCSACK UMCS Chatka ŻakaRoyalBall.plRADIO CENTRUMDziennik WschodniPZKoszALPACAAlfaChem LabolatoriaWeather BrothersLZKosz