Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball

Konferencja A

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. SYMBIT 6 11 5 1 367 311 2 pkt (62-52) Zobacz skład
2. MATEMATYKA 6 11 5 1 383 349 1 pkt (52-62) Zobacz skład
3. PATOBASKET 6 10 4 2 342 304 3 pkt (116-129) Zobacz skład
4. ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 6 10 4 2 374 277 2 pkt (62-48) Zobacz skład
5. RODMOS 6 10 4 2 389 349 1 pkt (67-68) Zobacz skład
6. TŁOKI 6 9 3 3 248 324 2 pkt (49-46) Zobacz skład
7. SAMTRANS-BALLERS 6 9 3 3 338 310 1 pkt (46-49) Zobacz skład
8. ALCO 6 7 1 5 334 361 2 pkt (62-56) Zobacz skład
9. LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 6 7 1 5 269 351 1 pkt (56-62) Zobacz skład
10. 12 MAŁP 6 6 0 6 261 369 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
MATEMATYKA 64 - 53 LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 2022-10-16 14:00
RODMOS 53 - 50 SAMTRANS-BALLERS 2022-10-16 15:00
ALCO 37 - 51 PATOBASKET 2022-10-16 16:00
SYMBIT 51 - 40 TŁOKI 2022-10-16 17:00
ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 74 - 31 12 MAŁP 2022-10-16 18:00
Kolejka nr 2
MATEMATYKA 52 - 62 SYMBIT 2022-10-23 14:00
TŁOKI 43 - 42 ALCO 2022-10-23 15:00
PATOBASKET 68 - 67 RODMOS 2022-10-23 16:00
SAMTRANS-BALLERS 47 - 75 ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 2022-10-23 17:00
LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 40 - 32 12 MAŁP 2022-10-23 18:00
Kolejka nr 3
12 MAŁP 40 - 72 SAMTRANS-BALLERS 2022-10-30 14:00
RODMOS 72 - 36 TŁOKI 2022-10-30 15:00
ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 62 - 48 PATOBASKET 2022-10-30 16:00
ALCO 62 - 66 MATEMATYKA 2022-10-30 17:00
SYMBIT 66 - 46 LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 2022-10-30 18:00
Kolejka nr 4
TŁOKI 32 - 69 ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 2022-11-06 14:00
MATEMATYKA 78 - 60 RODMOS 2022-11-06 15:00
PATOBASKET 66 - 52 12 MAŁP 2022-11-06 16:00
LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 44 - 67 SAMTRANS-BALLERS 2022-11-06 17:00
SYMBIT 75 - 62 ALCO 2022-11-06 18:00
Kolejka nr 5
ALCO 62 - 56 LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 2022-11-12 13:00
12 MAŁP 44 - 48 TŁOKI 2022-11-13 14:00
RODMOS 67 - 48 SYMBIT 2022-11-13 15:00
ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 50 - 54 MATEMATYKA 2022-11-13 16:00
SAMTRANS-BALLERS 56 - 49 PATOBASKET 2022-11-13 18:00
Kolejka nr 6
LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 30 - 60 PATOBASKET 2022-11-27 13:00
TŁOKI 49 - 46 SAMTRANS-BALLERS 2022-11-27 14:00
ALCO 69 - 70 RODMOS 2022-11-27 16:00
MATEMATYKA 69 - 62 12 MAŁP 2022-11-27 17:00
SYMBIT 65 - 44 ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS 2022-11-27 18:00
Kolejka nr 7
PATOBASKET - TŁOKI 2022-12-04 14:00
RODMOS - LUBLINIANKA BASKETBALL TEAM - ZIELONI 2022-12-04 15:00
SAMTRANS-BALLERS - MATEMATYKA 2022-12-04 16:00
ALPACA ALFACHEM - MIGEL BROTHERS - ALCO 2022-12-04 17:00
12 MAŁP - SYMBIT 2022-12-04 18:00

Partnerzy

ILOVELBNAlfaChem LabolatoriaALPACAUMCSLublin Miasto InspiracjiŁejkapStudioDziennik WschodniPZKoszWeather BrothersLZKosz