Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball

KONFERENCJA - A

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. MIGEL BROTHERS 9 17 8 1 549 425 Zobacz skład
2. SYMBIT 9 16 7 2 539 438 4 pkt (112-87) Zobacz skład
3. ALCO 9 16 7 2 454 403 3 pkt (91-93) Zobacz skład
4. MATEMATYKA 9 16 7 2 526 404 2 pkt (89-112) Zobacz skład
5. ALPACA ALFACHEM 9 14 5 4 530 481 Zobacz skład
6. RODMOS 9 12 3 6 466 468 2 pkt (52-37) Zobacz skład
7. 24HOL.PL 9 12 3 6 455 517 1 pkt (37-52) Zobacz skład
8. DBROS PUŁAWY 9 11 3 6 428 504 2 pkt (57-46) Zobacz skład
9. ARKADA 9 11 2 7 411 516 1 pkt (46-57) Zobacz skład
10. ESPO PSZCZÓŁKA II 9 9 0 9 341 543 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
ALCO 60 - 53 ALPACA ALFACHEM 2019-10-27 15:00
ARKADA 57 - 42 ESPO PSZCZÓŁKA II 2019-10-27 16:00
24HOL.PL 37 - 52 RODMOS 2019-10-27 17:00
DBROS PUŁAWY 53 - 75 MIGEL BROTHERS 2019-10-27 18:00
MATEMATYKA 51 - 57 SYMBIT 2019-10-27 19:00
Kolejka nr 2
RODMOS 52 - 25 ARKADA 2019-11-10 15:00
MIGEL BROTHERS 69 - 56 24HOL.PL 2019-11-10 16:00
SYMBIT 61 - 42 DBROS PUŁAWY 2019-11-10 17:00
ALPACA ALFACHEM 50 - 40 ESPO PSZCZÓŁKA II 2019-11-10 18:00
ALCO 55 - 38 MATEMATYKA 2019-11-10 19:00
Kolejka nr 3
24HOL.PL 38 - 57 SYMBIT 2019-11-17 14:00
ESPO PSZCZÓŁKA II 40 - 52 RODMOS 2019-11-17 15:00
ARKADA 54 - 58 MIGEL BROTHERS 2019-11-17 16:00
MATEMATYKA 54 - 43 ALPACA ALFACHEM 2019-11-17 17:00
DBROS PUŁAWY 0 - 20 ALCO 2019-11-17 18:00
Kolejka nr 5
ESPO PSZCZÓŁKA II 38 - 75 SYMBIT 2019-12-01 14:00
RODMOS 40 - 52 MIGEL BROTHERS 2019-12-01 15:00
DBROS PUŁAWY 26 - 69 ALPACA ALFACHEM 2019-12-01 16:00
24HOL.PL 33 - 67 MATEMATYKA 2019-12-01 17:00
ARKADA 47 - 61 ALCO 2019-12-01 18:00
Kolejka nr 6
ALPACA ALFACHEM 45 - 58 MIGEL BROTHERS 2019-12-14 15:00
DBROS PUŁAWY 65 - 74 24HOL.PL 2019-12-14 16:00
MATEMATYKA 63 - 36 ARKADA 2019-12-14 17:00
ALCO 56 - 36 ESPO PSZCZÓŁKA II 2019-12-14 18:00
SYMBIT 51 - 48 RODMOS 2019-12-14 19:00
Kolejka nr 7
MIGEL BROTHERS 62 - 44 SYMBIT 2020-02-09 14:00
RODMOS 52 - 57 ALCO 2020-02-09 15:00
ESPO PSZCZÓŁKA II 33 - 62 MATEMATYKA 2020-02-09 16:00
ARKADA 46 - 57 DBROS PUŁAWY 2020-02-09 17:00
24HOL.PL 54 - 51 ALPACA ALFACHEM 2020-02-09 18:00
Kolejka nr 8
24HOL.PL 45 - 47 ARKADA 2020-02-16 14:00
DBROS PUŁAWY 68 - 43 ESPO PSZCZÓŁKA II 2020-02-16 15:00
MATEMATYKA 61 - 53 RODMOS 2020-02-16 16:00
ALCO 39 - 62 MIGEL BROTHERS 2020-02-16 17:00
ALPACA ALFACHEM 74 - 72 SYMBIT 2020-02-16 18:00
Kolejka nr 9
SYMBIT 55 - 36 ALCO 2020-02-23 14:00
MIGEL BROTHERS 48 - 64 MATEMATYKA 2020-02-23 15:00
RODMOS 50 - 71 DBROS PUŁAWY 2020-02-23 16:00
ESPO PSZCZÓŁKA II 39 - 58 24HOL.PL 2020-02-23 17:00
ARKADA 50 - 71 ALPACA ALFACHEM 2020-02-23 18:00
Kolejka nr 4
MATEMATYKA 66 - 46 DBROS PUŁAWY 2020-03-08 14:00
ALCO 70 - 60 24HOL.PL 2020-03-08 15:00
SYMBIT 67 - 49 ARKADA 2020-03-08 16:00
MIGEL BROTHERS 65 - 30 ESPO PSZCZÓŁKA II 2020-03-08 17:00
ALPACA ALFACHEM 74 - 67 RODMOS 2020-03-08 18:00

Partnerzy

ILOVELBNAlfaChem LabolatoriaALPACAUMCSLublin Miasto InspiracjiŁejkapStudioDziennik WschodniPZKoszWeather BrothersLZKosz