Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball

Konferencja C

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Bobo Team 7 13 6 1 385 268 4 pkt (100-59) Zobacz skład
2. Martex 7 13 6 1 335 274 1 pkt (31-49) Zobacz skład
3. Bad Boyz 7 13 6 1 393 230 1 pkt (28-51) Zobacz skład
4. Winiarnia u Dyszona 7 11 4 3 327 335 Zobacz skład
5. Kouba 6 10 4 2 260 207 2 pkt (50-28) Zobacz skład
6. Antyshop.pl 6 10 4 2 315 257 1 pkt (28-50) Zobacz skład
7. Orlikowe Świry 6 10 4 2 284 254 Zobacz skład
8. Akademia HoopLife 6 9 3 3 320 291 2 pkt (47-40) Zobacz skład
9. Top Gun 7 9 2 5 246 292 1 pkt (40-47) Zobacz skład
10. NPlay 6 8 2 4 252 250 Zobacz skład
11. The Shooters 7 7 1 6 234 377 Zobacz skład
12. Lipa Team Plus 6 6 0 6 211 325 Zobacz skład
13. Adley 6 6 0 6 157 359 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
NPlay 39 - 41 Martex 2018-10-21 14:00
Kouba 46 - 31 Top Gun 2018-10-21 15:00
Adley 24 - 66 Bad Boyz 2018-10-21 16:00
Winiarnia u Dyszona 55 - 46 Orlikowe Świry 2018-10-21 17:00
The Shooters 51 - 77 Akademia HoopLife 2018-10-21 18:00
Bobo Team 49 - 30 Lipa Team Plus 2018-10-21 19:00
Kolejka nr 2
Akademia HoopLife 55 - 72 Bobo Team 2018-10-27 12:00
Orlikowe Świry 56 - 38 The Shooters 2018-10-27 13:00
Martex 48 - 42 Winiarnia u Dyszona 2018-10-27 14:00
Top Gun 35 - 41 NPlay 2018-10-27 15:00
Bad Boyz 60 - 26 Kouba 2018-10-27 16:00
Antyshop.pl 61 - 17 Adley 2018-10-27 17:00
Kolejka nr 3
Winiarnia u Dyszona 46 - 39 Top Gun 2018-11-03 10:00
Kouba 50 - 28 Antyshop.pl 2018-11-03 11:00
NPlay 36 - 47 Bad Boyz 2018-11-03 12:00
The Shooters 22 - 60 Martex 2018-11-04 10:00
Bobo Team 29 - 39 Orlikowe Świry 2018-11-04 11:00
Lipa Team Plus 33 - 63 Akademia HoopLife 2018-11-04 12:00
Kolejka nr 4
Orlikowe Świry 49 - 43 Lipa Team Plus 2018-11-10 12:00
Martex 31 - 49 Bobo Team 2018-11-10 13:00
Top Gun 20 - 0 The Shooters 2018-11-11 11:00
Bad Boyz 62 - 37 Winiarnia u Dyszona 2018-11-11 12:00
Antyshop.pl 58 - 40 NPlay 2018-11-11 13:00
Adley 17 - 58 Kouba 2018-11-11 14:00
Kolejka nr 5
NPlay 63 - 24 Adley 2018-11-17 10:00
Winiarnia u Dyszona 52 - 67 Antyshop.pl 2018-11-17 11:00
The Shooters 30 - 69 Bad Boyz 2018-11-17 12:00
Bobo Team 76 - 42 Top Gun 2018-11-18 10:00
Lipa Team Plus 43 - 64 Martex 2018-11-18 11:00
Akademia HoopLife 40 - 53 Orlikowe Świry 2018-11-18 12:00
Kolejka nr 6
Martex 42 - 38 Akademia HoopLife 2018-11-24 12:00
Top Gun 39 - 36 Lipa Team Plus 2018-11-24 13:00
Bad Boyz 28 - 51 Bobo Team 2018-11-25 11:00
Antyshop.pl 58 - 39 The Shooters 2018-11-25 12:00
Adley 38 - 57 Winiarnia u Dyszona 2018-11-25 13:00
Kouba 45 - 33 NPlay 2018-11-25 14:00
Kolejka nr 7
Winiarnia u Dyszona 38 - 35 Kouba 2018-12-02 10:00
The Shooters 54 - 37 Adley 2018-12-02 11:00
Bobo Team 59 - 43 Antyshop.pl 2018-12-02 12:00
Lipa Team Plus 26 - 61 Bad Boyz 2018-12-02 13:00
Akademia HoopLife 47 - 40 Top Gun 2018-12-02 14:00
Orlikowe Świry 41 - 49 Martex 2018-12-02 15:00
Kolejka nr 8
Top Gun - Orlikowe Świry 2018-12-15 12:00
Bad Boyz - Akademia HoopLife 2018-12-15 13:00
Antyshop.pl - Lipa Team Plus 2018-12-16 11:00
Adley - Bobo Team 2018-12-16 12:00
Kouba - The Shooters 2018-12-16 13:00
NPlay - Winiarnia u Dyszona 2018-12-16 14:00

Partnerzy

Lublin Miasto InspiracjiUMCSACK UMCS Chatka ŻakaRoyalBall.plRADIO CENTRUMDziennik WschodniPZKoszALPACAAlfaChem LabolatoriaWeather BrothersLZKosz